Quilt Designer
De bestanden voor uw Husqvarna Viking Quilt Designer kunt u eenvoudig verkrijgen. Lees eerst de instructies voordat u begint met downloaden.- Plaats een Personal d-Card in de d-Card Reader/Writer. Controleer of uw systeem is verbonden met de USB uitgang van uw computer.
- Klik op de te downloaden bestanden hieronder en vul het registratieformulier in.
- Het update programma zal starten. Kies Openen, en volg de instructies die in het scherm verschijnen.
- Verwijder de programmeerbare d-Card als de update succesvol is overgebracht.
- Nadat u de update succesvol heeft gedownload op uw d-Card, volgt u de instructies: "Hoe u de update op uw Quilt Designer kunt installeren"
|
|
|
|
Hoe u de update op uw Quilt Designer kunt installeren1. Download de update voor de Quilt Designer op uw Personal d-Card (zie het onderdeel Download bestanden waarin de Handelingen worden uitgelegd) 2. Zet de Quilt Designer uit. Plaats de programmeerbare d-Card met daarop de nieuwe software, in de d-Card eenheid van de machine. 3. Zet de machine in de ’update-stand’ door tegelijkertijd de toetsen: Sensor voet omlaag én Herstart stekentoets in te drukken. Wanneer deze twee toetsen stevig zijn ingedrukt, zet u de machine weer AAN. (A) 4. Als het geheugen van de machine correct is opgewaardeerd, ziet u de tekst: RESTART verschijnen in het venster. Laat dan de toetsen weer los. 5. Zet de machine uit, en verwijder de d-Card 6. Zet vervolgens de machine weer aan en controleer het versienummer. U kunt dit terugvinden in de hoek rechtsonderin van het Welkoms scherm. 7. Veel plezier met de nieuwe functies op uw Quilt Designer. |
Bestand downloaden - GebruikershandleidingAlle nieuwe eigenschappen worden omschreven in de, te downloaden, update voor de gebruikershandleiding. De pagina’s bevatten instructies en illustraties. Klik op het pdf bestand en druk de pagina’s af. Voeg ze vervolgens toe aan de bestaande gebruikershandleiding. |

