5D™ Software Algemene functies
Het HUSQVARNA VIKING® 5D™ EMBROIDERY SYSTEM is een technisch geavanceerde, maar gebruiksvriendelijke serie softwaremodules. Het heeft alle unieke mogelijkheden om uw eigen ontwerpideeën tot leven te brengen.- Maak, bewerk en bekijk alle borduurmotieven in echt 3D met de mogelijkheid om in en uit te zoomen. Kies uw achtergrondkleur en selecteer een van de acht verschillende stofstructuren.
- Ontwerp met uw keuze uit meer dan 15.000 garens, ook met speciale garens, van 30 fabrikanten of ontwerp uw persoonlijke paletten.
- Pas de kleurentoon aan om automatisch nieuwe garens te kiezen.
- De geïntegreerde Software Wizards helpen u in een handomdraai borduurmotieven en monogrammen te maken.
- Met "Meerdere selecteren" (Multiple select) kunt u verschillende borduurmotieven tegelijkertijd combineren, verplaatsen en aanpassen.
- Sla uw borduurmotieven op in het formaat van uw merk borduurmachine en kies uit uw eigen borduurringen en instellingen voor machine-aansluitingen.
- Start alle sofwaremodules van HUSQVARNA VIKING® via de geïntegreerde QuickLink-werkbalk.
- Ongelimiteeerd ongedaan maken (Undo) en opnieuw uitvoeren (Redo) in de meeste modules.
- Met de "Verzenden naar"-opties (Send to) kunt u ontwerpen snel en gemakkelijk naar uw borduurmachine of opslagapparaten sturen.
- Er is altijd hulp bij de hand dankzij intelligente knopinfo, een gedrukte handleiding, internet-FAQ's en een On-Line Learning Center met interactieve tutorials.
- Smart Update geeft u altijd de nieuwste updates.


